Datový klíč

              Domů | Datový klíč
Naše ceny:
10,-Kč / 1 minutu pro jakýkoliv mycí program
10,-Kč / 5 minut za použití vysavače

Datový klíč

Při pořízení datového klíče budete pohodlně platit za mytí a vyhnete se hledáním drobných. Cena datového klíče je 200,- (vratná záloha). Při nabití klíče nad 1000,-Kč dostanete 10% z částky zdarma. Datový klíč budete moci nabít jak přes měničku peněz, tak u obsluhy myčky.


Jak získat datový klíč?

První možností je zakoupení si datového klíče přímo v naší měničce. Kliknete na značku pro datový klíč, budete požádání o zaplacení a hned poté Vám ho automat vydá. Další možností je zavolání na čísla uvedená v kontaktech a po domluvě rádi přijedeme a datový klíč Vám prodáme. Navíc, při nákupu přímo u obsluhy dostanete jako bonus 10% zdarma.


Dá se datový klíč odepsat z daní?

Všem podnikatelům a živnostníkům rádi vystavíme daňový doklad či fakturu.


Jak na naši měničku?

1. PRO PLATBU V HOTOVOSTI - vyměňte si v měničce bankovky na žetony/datový klíč nebo dobijte datový klíč. Postupujte dle pokynů na měničce.

2. PRO PLATBU KREDITNÍ KARTOU - využijte žlutý terminál umístěný na měničce. Zmáčkněte START, vyberte produkt "choose product" - výdej žetonu/klíče/dobití kreditu datového klíče - klíč vložte do slotu. Přiložte kreditní kartu, pro tisk účtenky zvolte tlačítko účtenka. Při použití karty jsou nastavené tyto částky - nákup žetonů 100 Kč, nákup čipového klíče 200 Kč, dobíjení kreditů na čipový klíč 500 Kč.

3. SPUŠTĚNÍ PROGRAMŮ - vhoďte žetony, mince nebo zasuňte předplacený datový klíč do ovládacího panelu boxu nebo do ovládacího panelu doplňků samoobslužné čistící zóny - vysavač. Tím získáte datový kredit.

4. Zvolte požadovaný program stisknutím tlačítka na ovládacím panelu a postupujte dle návodu k jednotlivým programům.

5. Stisknutím tlačítka s programem začne odpočítávání kreditu. Zbývající kredit je zobrazen na displeji.

6. Po ukončení mytí odložte mycí pistoli/kartáč zpět do držáku a vyjeďte s vozidlem z boxu.

7. Pro kvalitní výsledek mytí doporučujeme dodržovat sled mycích programů 1 - 5. Stroj akceptuje mince 10 CZK, 20  CZK, 50 CZK, datové klíče nebo žetony zakoupené v měničce.

Dbejte na bezpečnost osob, nesměřujte nikdy mycí pistoli mimo povrch vozidla!

Nehledejte v mapách, naplánujte si trasu k nám