Mycí programy bezkontaktní myčky

              Domů | Mycí programy bezkontaktní myčky
Naše ceny:
10,-Kč / 1 minutu pro jakýkoliv mycí program
10,-Kč / 5 minut za použití vysavače

Chemické předmytí - nanášení nízkým tlakem

Zvolte program a naneste rovnoměrně aktivní šampon na celou karoserii ve směru ODSPODU nahoru. Uvolňuje hmyz, hrubou nečistotu, myje disky kol. Tento program nanáší chemii BEZ TLAKU. Použití tohoto programu doporučujeme pro dosažení kvalitního výsledného efektu. Chemické předmytí nepoškozuje gumové, plastové ani kovové části vozidla.


Předmytí aktivní pěnou

Naneste aktivní pěnu rovnoměrně na celou karoserii. Postupujte ODSPODA nahoru.

Mytí šamponem s mikropráškem

zvolte program a umývejte vozidlo až do dosažení požadovaného výsledku. Mytí probíhá pod velkým tlakem teplou vodou, ve které je obsažen šampon s mikro práškem. Je potřeba důkladně omýt celý povrch vozidla. Na vynechaných místech může zůstat nečistota. Dle stupně znečištění držte mycí trysku ve vzdálenosti cca 5-10 cm a měňte úhly vodního paprsku.


Oplach čistou vodou - vysoký tlak

Zvolte program a opláchněte Vaše vozidlo ve směru ODSHORA dolů. Důkladně vypláchněte štěrbiny okolo oken, zrcátek, kufru. Mycí trysku držte ve vzdálenosti cca 30 cm. Důkladný oplach čistou vodou je nutný pro kvalitní funkci sušícího a leštícího vosku.


Voskování

zvolte program a naneste samosušící vosk na karoserii Vašeho vozu nízkým tlakem. Držte mycí trysku ve vzdálenosti cca 50 cm. Po použití programu voskování je VŽDY NUTNÉ POUŽÍT PROGRAM ZÁVĚREČNÝ OPLACH DO LESKU. Po navoskování vozidla se při následném mytí lépe odstraňuje hmyz a nečistoty. V zimních měsících nedochází k oxidaci laku vlivem posypové soli. Vosk zvyšuje lesk laku.


Závěrečný oplach do lesku

zvolte program a důkladně opláchněte celé vozidlo. Postupujte ODSHORA dolů. Takto získáte dokonalý lesk BEZE skvrn. Zařízení vyrábí změkčenou demineralizovanou vodu, která nezanechává po zaschnutí na skle a hlavně na tmavých lacích světlé skvrny.

Nehledejte v mapách, naplánujte si trasu k nám